M22

 

 


 

 

 

 

Najnowszy system renomowanego producenta laserów medycznych Lumenis M22, wyprodukowany w roku 2010 jest przeznaczony do celów dermatologii terapeutycznej, estetycznej oraz kosmetologii.

Zastosowanie:

Do chwili obecnej system M22 stanowi kombinację czterech aparatów:

• IPL z technologią Optimal Pulse Technology
• ResurFX z technologią CoolScanTM
• Nd:YAG z technologią Multiple Sequential Pulsing Technology
• Q Swich do usuwania tauaży

 

System pozwala na jednoczesne leczenie:

• blizn potrądzikowych i pooperacyjnych, zaburzeń pigmentacji skóry (dyschromia), przebarwień skóry twarzy, zmarszczek w tym wokół oczu oraz rozstępów,
• zmian pigmentowych i przebarwień,
• zmian naczyniowych takich jak pajączki, drobne naczynia na twarzy, nogach, ale i głębiej położonych naczyń o dużej średnicy (do 0.4 cm), oraz żylaków,
• zmian wywołanych fotostarzeniem
• usuwanie niepożądanego włosienia
• usuwanie tatuaży

 

Zalety:

Aparat Lumenis M22 jest zbudowany jako otwarta platforma składająca się z segmentów, z których każdy może pracować niezależnie, jako jednofunkcyjna aparatura dermatologiczna lub w zespole stanowiąc jedną ze składowych wielofunkcyjnego urządzenia. Platforma Lumenis M22 jest przygotowana z góry do dalszej rozbudowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma ograniczeń w przyszłym uzupełnianiu funkcji urządzenia o nowych terapie.

W platformie zastosowano technologię OPT (optimal pulse technology) dzięki której otrzymuje się na wyjściu impuls światła o stabilizowanej mocy. Pozwala to na obniżenie stosowanej w terapii gęstości energii o blisko 50% przy zachowaniu wysokiej efektywności zabiegu, co zapewnia większe bezpieczeństwo i zmniejsza nieprzyjemne odczucia pacjenta zwiększając tym samym akceptowalność zabiegu. Także występowanie komplikacji jest obniżone (poniżej 0.1%). System stochastycznego, niesekwencyjnego CoolScan, zastosoway w końcówce ResurFX dzięki precyzyjnemu działaniu chroni tkankę przed przegrzaniem i to także wyróznia ten system spośród innych.

Brak elementów jednorazowych i eksploatacyjnych pozwala na lepszą opłacalność tak dla prowadzącego zabiegi jak i dla pacjenta.

System jest wyposażony w gotowe ustawienia fabryczne dzięki czemu osoby rozpoczynające pracę z systemem mogą od razu prowadzić bezpieczną i skuteczna terapię. Dla bardziej doświadczonych użytkowników udostępniono możliwość indywidualnego wyboru wszystkich parametrów i zapisywanie własnych ustawień dla każdego z użytkowników.
 
 
 
Facebook   Twiter   Linkedin  
COHERENT Polska
Strona główna       -       O firmie       -       Oferta       -       Linki       -       Kontakt
projektowanie stron Kraków - iPolska.com.pl